771 166 195

ProExtraCare>Nabídky>Pečovatelka k mladé dívce u Rotterdamu, až 3000€/měs., 12.10.

Pečovatelka k mladé dívce u Rotterdamu, až 3000€/měs., 12.10.

Pro milující matku, hledáme vhodnou pečovatelku k její dceři Lorin. Lorin je veselá a zvídavá dívka se specifickými potřebami, která vyžaduje individuální přístup. Vhodné pro spolehlivou a milou osobu, která by se stala součástí jejich domácnosti. Budete pečovat o Lorin i domácnost a pomáhat jim tak v každodenním životě. Možnost žít v krásném prostředí v blízkosti Rotterdamu, obec se jmenuje Berkel en Rodenrijs, je to krásná oblast, nachází se zde dostatek supermarketů a obchodů různého druhu, mnoho možností na projížďky atp. zkrátka všechno co je ve velkoměstě ale přitom klidné místo, porovnám-li to s rušným městem Rotterdam, pro nás je klid velmi důležitý. Berkel se také  nachází v blízkosti jiných větších vesnic, ve kterých se nachází hodně krásných přírodních lokací a všude se dá dojet i na kole, které je k dispozici.Rotterdam je vzdálen 5 min metrem. Rovněž je zde spojení metrem s městem den Haag a autobusové spojení se Zoetermeer. K dispozici auto. Měla byste mít ráda děti, budete nejen pečovatelkou ale i kamarádou. Opatrovaná má specifické potřeby, které vyžadují individuální přístup. Narodila s velmi ojedinělými chromozomovými odchylkami. Je chodící, rozumí řeči jako malé dítě, dokáže se najíst sama, občas má třes rukou a potřebuje pomoc. Péče o osobní hygienu, oblékání a stravování. Má autistické rysy. To znamená, že potřebuje strukturu, rozdělení dne a aktivit ke střídání klidných a aktivních momentů. Nakolik nemá dobrou hrubou motoriku, nedokáže utíkat, skákat. Je citlivá na zvuky a výrazné změny. Často bývá nemocná. Je velmi kontaktní. Komunikuje znakovou řečí a rozumí slovensky i holandsky. Pro komunikaci např. v krámě je důležitá angličtina. Navštěvuje školu od pondělí do pátku. Docházejí i externí chůvy.

Pomoc v domácnosti by představovala, udržování čistoty, vysávání, mytí wc a koupelny, obsluha pračky sušičky, myčky, malé nákupy v blízkém supermarketu či vyzvednutí léků v lékárně a vaření.

Poloha města v Holandsku

Náplň práce:

  • Péče (hygiena, oblékání, stravování)
  • Společnost, dohled
  • Vaření a menší nákupy
  • Lehké domácí práce (úklid apod.)

Požadujeme:

  • Zkušenosti s péčí
  • Lásku k dětem a chuť se o ně starat
  • Trpělivost a pozitivní přístup
  • Znaková řeč výhodou
  •  Komunikativní angličtina
  • Řidičský průkaz
  • Nekuřačka
  • Živnostenský list

Líbí se Vám pracovní nabídka? Vyplňte krátký formulář a my se Vám co nejdříve ozveme!

Město: Berkel en Rodenrijs (Holandsko)

Bydliště: byt

Opatrovaná osoba: slečna (15 let)

Diagnóza: handicapované dítě

Požadavky

Požad. pohlaví: žena

Znalost angličtiny: pokročilá

Pečovatelský kurz: ano

Dosavadní praxe: praxe, pečovatelský kurz, zdravotní sestra

Řidičské oprávnění: ano

Kouření: není možné

Nabízíme

K dispozici: ubytování zdarma s vlastním pokojem a terasou

Nástup: 12.10.24, turnus 2-3 měsíce

Mzda: 2800€/měsíc + cestovné 200€

Poznámka: V průvodním dopise od Jany a Lorin najdete více informací.

Zavřít

Povolit vybranéPovolit vše