771 166 195

ProExtraCare>Nabídky>Chůva k novorozenci u Mnichova 2000€/30dní, 8/24

Chůva k novorozenci u Mnichova 2000€/30dní, 8/24

Přidejte se k milující rodině v malebném Grünwaldu (PSČ 82031) pouhých 12 km od Mnichova. Hledáme spolehlivou a zkušenou chůvu s dobrou němčinou nebo dobrou angličtinou a řidičským průkazem, která se postará o jejich děti a vypomůže s domácností. Brzy se k nim totiž přidá další člen rodiny – novorozenec! Pomůžete jim nejen s péčí o miminko, ale také s jejich staršími syny – Maximem a Leonem (ten je u rodiny 14 dní v měsíci). Očekáváme praxi s malými dětmi a domácností, lásku k dětem a trpělivost, zodpovědnost a spolehlivost, pozitivní přístup a chuť do práce. Příjemné pracovní prostředí v moderní a komfortní rodině, velkorysé platové ohodnocení, možnost dlouhodobé spolupráce a ubytování ve vlastním bytě. Začátek v polovině srpna.

Náplň práce:

  • Péče o novorozence a chlapce (buzení, krmení, přebalování, hraní atd.)
  • Pomoc s domácností (vaření, úklid, praní)
  • Občasné nákupy a vyřizování
  • Odvod a vyzvedávání dětí ze školy/školky/kroužků
  • Procházky, hraní, čtení, společné aktivity

Město: Grünwald (Německo)

Bydliště: dům

Opatrovaná osoba: novorozenec

Požadavky

Požad. pohlaví: žena

Znalost němčiny: pokročilá

Znalost angličtiny: pokročilá

Dosavadní praxe: zkušenost s péčí o miminko

Řidičské oprávnění: ne

Nabízíme

Nástup: 8/24, délka pobytu půl roku-rok (dlouhodobá spolupráce)

Mzda: 2000€/30dní + cestovné + 100% příplatky za svátky

Zavřít

Povolit vybranéPovolit vše